Hakkımızda

Web Tasarımında güvenilirhızlıyaratıcı yerdesiniz.


Destek Hattı

Müşteri memnuniyetini esas alan işletme anlayışımız ile telefon ve mail yolu ile ileteceğiniz istekleriniz/problemleriniz en kısa sürede çözüme ulaşacaktır.

Slider

Görsellerin ne kadar önem arz ettiğini bilerek sitelerimizde tam sayfa veya kutulu mobil uyumlu sliderlar kullanıyoruz.

Seo

Seo hizmeti alan müşterilerimizin istedikleri anahtar kelimeler ile istedikleri bölge için Google arama sonuçlarında ilk 10 içerisinde çıkmalarını sağlıyoruz. ( Garantimiz ilk 10 dur lakin yapmış olduğumuz çalışmalarımızın tamamı 1. sırada çıkmaktadır.)

HTML5 / CSS3 / JS / PHP /

Gelişen teknolojilere tasarımlarımızın ayak uydurması için HTML5 / CSS3 / JS / PHP / kodlama dillerini MySql veritabanları ile birleştirerek web sitelerinizi oluşturuyoruz.

Sosyal Medya

Sosyal Medya hesaplarınızı yönetiyor,içeriklerini düzenliyor vepotansiyel müşterilerinize ulaşmanızı sağlıyoruz.

Responsive

Özel tasarımlarımızın tamamım cep telefonu, tablet ve bilgisayarınızın çözünürlüğüne göre boyutlanır. Responsive tasarımlarımların Google da üst sıralarda yer alması daha kolaydır.


Biz Kimiz

2003 yılında Etap Bilgisayar Teknolojileri adı altında başlayan serüvenimiz yıllar içerisinde şekillenerek Bilgi Teknolojileri alanına kaymıştır. Css3 / Html5 / Jquery / Php / Mysql alanlarındaki eğitimlerimizi tamamlamamızdan sonra Firmamız isim değişikliği ile Antalya Kurumsal Web Tasarım Hizmetleri ismini alarak hizmet hayatına devam etmektedir.

WordPress
100%
HTML/CSS
85%
Tasarım
95%
Photoshop
75%